Rezervasyon

Toplantı & Organizasyon

Liberty Lykia Adults Only'deki kongre merkezimiz, bir sonraki etkinliğiniz için mükemmel bir ortam sunuyor. Bu benzersiz mekan, geniş ve aydınlık alanlarıyla teknoloji ve profesyonelliği bir araya getirirken, aynı zamanda çeşitli büyüleyici manzaralarıyla sizi etkileyici bir deneyime davet ediyor.

 • Liberty Adults Only Toplanti Organizasyon Banner2

Liberty Lykia Adults Only'deki konferans salonlarımız yaklaşan toplantılarınız için teknoloji ve konforun ideal bir karışımını sunar. Yalnızca yetişkinlere hizmet veren bu farklı mekan, üst düzey görsel-işitsel olanaklar ve büyüleyici manzaralarla donatılmış geniş, iyi aydınlatılmış alanlara sahiptir.

 • Liberty Adults Only Toplanti Organizasyon Mevlana Salonu Card

  Mevlana Salon

  Liberty Lykia Adults Only

  Liberty Lykia Yetişkinlere Özel Kongre Merkezi'nin öne çıkan mekanı Mevlana Salonu, yetişkinlere özel ayrıcalıklı bir deneyim için sizi çağırıyor. 1.000 katılımcıyı ağırlama kapasitesine sahip olan Mevlana Salonu geniş ve teknolojik açıdan gelişmiş bir salondur. Şeffaf cam tasarımı, alanı doğal ışıkla doldurarak benzersiz manzaralar sunar. Salonumuzun birinci sınıf tesisleri sayesinde sunumlarınızın ve konferanslarınızın en yüksek kalitede olmasını sağlayan kesintisiz ses ve video bağlantısından yararlanın.

  • Liberty Adults Only Toplanti Organizasyon Yunus Emre Salonu Card

   Yunus Emre Salon

   Liberty Lykia Adults Only

   Otelimizin en büyük ikinci bölünebilir salonu olan farklı mekanı, son teknoloji ekipmanlara sahiptir. Farklı etkinliklere hitap etmek üzere çeşitli oturma konfigürasyonlarına uyarlanabilen salonun her nüansı titizlikle işlendi. Detaylara gösterilen bu dikkat, yalnızca sunumunuza konsantre olmanızı sağlar.

   Bilgi almak için bizi arayın

   Size yardımcı olabilmemiz için temsilcimizle konuşun.

   444 4 388


   Bize e-posta gönderin

   Salonların uygunluğu hakkında bilgilendirme yapalım.

   info@libertyhotels.com
   Sizi Arayalım