• Liberty Lara Anasayfa Banner (2)
  • Liberty Lara Anasayfa Banner 2
  • Liberty Lara Anasayfa Banner 3
  • Liberty Lara Anasayfa Banner 4
Liberty Lara Odul Card2

Güneşin, Denizin ve Mutluluğun Buluşma Noktası

Liberty Lara, her anınıza neşenin eşlik edeceği, güneşin sıcak ışıkları ve Akdeniz'in masmavi sularının kucaklayıcı atmosferinde unutulmaz bir tatil vaat ediyor. Modern mimarisi, memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile  Liberty Lara, mutluluğunuz için tasarlanmış bir tatil cennetidir.

Özgürlüğü Keşfet

Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card2
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card3
Liberty Lara Anasayfa Banner M
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card7
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card6
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card5
Liberty Lara Anasayfa Kesfet Card4
Liberty Lara Anasayfa Banner
  • Liberty Lara Anasayfa Restoran Card

Restoran & Bar

Yemek, farklı kültürlerle bağlantı kurmanın, yeni lezzetleri denemenin ve unutulmaz anılar yaratmanın bir yoludur. İşte bu nedenle Liberty Lara, farklı lezzet deneyimlerinden ilham alarak benzersiz tatlar yaratır. Liberty Lara’nın eğlenceli dünyasında, sunmuş olduğu bu gastronomik özgürlüğün tadını çıkarın.

KEŞFET
  • Liberty Lara Anasayfa Plaj Ve Havuzlar Card

Plaj ve Havuzlar

Pırıl pırıl bir havuz kenarında güneşlenmek ve güneşin tadını çıkartırken eğlenceli anlar yaşamak için Liberty Lara’ya davetlisiniz. Özgür hissedeceğiniz havuzların yanı sıra küçük misafirlerimizin eğlenebileceği çocuk havuzu da yine Liberty Lara’da sizinle.
KEŞFET
  • Liberty Lara Anasayfa Cocuk Card

Libby & Berty Kids Club

Çocuklarınız, burada son derece mutlu! Çocuklarınızın, eğitim ve gelişimine bir dokunuş eklemeye ne dersiniz? Liberty Lara'da, renkli oyunlar, eğlenceli aktiviteler ve çeşitli çocuk şovları ile dolu mini kulübümüz, çocuklarınızı unutulmaz bir tatil macerasına davet ediyor. Burada, çocuklarınız öğrenirken eğlendikleri bir ortamda, yeni arkadaşlar edinecekleri ve hayal güçlerini geliştirecekleri unutulmaz anlar yaşayacaklar ve her zaman özgür olacaklar.

Liberty Lara Anasayfa Toplanti Card2
Liberty Lara Anasayfa Toplanti Card

Toplantı & Organizasyon

Liberty Lara toplantı salonlarında üretkenliğin ve yeni fikirler keşfetmenin keyfiyle buluşacaksınız. Burada toplantılarınıza özel bir dokunuş katın. Kahve molaları ve içecek ikramları eşliğinde canlı zihinler buluşacak ve yeni fikirler uyanacak.

KEŞFET
Liberty Lykia Anasayfa Kutlama Card (1)
Liberty Lykia Anasayfa Kutlama Card2

Kutlama

Her an renkli bir hazine gibi kutlanmaya değerdir; onları unutulmaz kılın! Liberty Lara, istediğiniz gibi bir kutlama için uğrak noktanız olacak. Hayatınızın en önemli günü burada eşsiz bir deneyim ile taçlanacak. 

Düğün gecenizi veya en özel anlarınızı unutulmaz kılacak eşsiz ortamı dilediğiniz gibi seçerek, rüyanızı yaşayın. Panoramik bir Akdeniz manzarasına sahip havuz başında, maviliğin kıyısında muhteşem plajda, seçkin ve özel tasarımlı balo salonlarında veya deniz ile yeşili buluşturarak kır düğünü imkanı sunan yeşilikler içerisinde; mutluluğunuzu tam istediğiniz gibi taçlandırın. Şık ve zarif tasarımlı mekanların yanı sıra; usta aşçıların hazırladığı enfes ikramlar, atıştırmalıklar ve menülerle en mutlu gününüze lezzet katın.

KEŞFET
Discover Freedom
Bizi Instagram’dan Takip Edin