Rezervasyon

Spa & Wellbeing

Ruhunuza huzur verecek eşsiz bir rahatlama deneyimi.

  • Liberty Lara Spa Wellbeing Banner

Masajlar

Liberty Lara’da, Uzak Doğu’nun zengin masaj geleneğinden ilham alarak misafirlerimize benzersiz bir rahatlama deneyimi sunuyoruz. Uzman terapistlerimizle ayak refleksoloji, taş, shiatsu, çikolata, Bali, Tayland ve ayurveda olmak üzere çeşitli masaj tekniklerini deneyimleyebilirsiniz. Bu özel uygulamalarla bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyin. 

Liberty Lara Spa Wellbeing Masaj Card (1)
  • Liberty Lara Spa Wellbeing Vucut Bakimi Card

Vücut Bakımları

Liberty Lara'da, huzur ve enerjinin mükemmel bir birleşimini yaşayın. Tropikal peelingden özel aroma yağları ile yapılan masaja kadar, uzmanlarımız size lenfatik masaj, anticellulite masajı, G5 vücut bakımı ve deniz yosunu banyosu gibi geniş bir yelpazede özel bakım hizmetleri sunuyor. Unutulmaz bir spa deneyimi için sizi bekliyoruz çünkü sizin için özel bir yenilenme anı burada başlıyor.

  • Liberty Lara Cilt Bakimi Card

Cilt Bakımı

Liberty Lara'da deneyimli terapistler, cildinize sağlıklı bir ışıltı kazandırmak için en etkili ürünleri ve teknikleri sizinle buluşturuyor. Yüz bakımından peelinge, masajdan vücut bakımlarına kadar geniş bir yelpazede sunulan cilt bakımı hizmetlerimizle cildinize sağlık ve parlaklık kazandırın.

  • Liberty Lara Turk Hamami Card

Türk Hamamı

Stresinizi geride bırakın, buharın ve egzotik aromaların yumuşatıcı etkisiyle cildinizi ve ruhunuzu tazeleyin. Anadolu kültürünün dokunuşlarıyla dizayn edilmiş bu özel mekânda, tarihi bir deneyimi yaşayın. Türk Hamamında, sıcak su ve buhar ile toksinlerden arınırken, peeling ile kan dolaşımınızı hızlandırın. Türk hamam ritüeli sonrasında bedeninizin tüm gözeneklerinin yeniden nefes alışını hissedin.

  • Liberty Lara Kuafor Card

Kuaför

Liberty Lara kuaförünün hünerli elleri saçlarınızı sıradanlıktan muhteşemliğe dönüştürebilir. İster basit bir dokunuş ister tam bir değişim modeli arıyor olun, kuaförümüzün sizi en iyi şekilde hissettirecek görünümü yaratacağından emin olabilirsiniz. 

  • Liberty Lara Sauna Card

Sauna

Liberty Lara saunasına adım attığınızda sıcaklık sizi saracak ve kaslarınızı gevşetip zihninizi rahatlatacak. Kendinizi esansiyel yağların rahatlatıcı aromalarına ve sıcağa bırakın, tüm beden ve zihninizin baştan yaratıldığına şahit olacaksınız.

  • Libery Lara Spa Ucretsiz Hizmetler Card

Ücretsiz Hizmetler

Sauna, Hamam, Dinlenme Odaları, Kapalı Yüzme Havuzu, Fitness

  • Libery Lara Spa Ucretli Hizmetler Card

Ücretli Hizmetler

Doktor, Masaj ve Hamam’da kese, SPA ve Güzellik Merkezi Hizmetleri, Kuaför