Rezervasyon

Çocuklar

Kıkırdamaların yankılandığı ve her alanın hayal gücü için tuval olduğu bir diyar. Otelimiz küçükler için büyülü bir oyun alanına dönüşüyor!

  • Liberty Hotels Cocuk Banner

Liberty otellerinde çocuklar için ayrılmış alanlarda her şey düşünülmüştür. Sadece çocuklar değil, bebekler ve gençler için de birçok fırsat ve aktivite sunan alanlar mevcut. Liberty Otelleri’nde çocuklar adeta kendi tatillerine çıkar ve en az sizin kadar eğlenir, özgür olur. Çocuklarınızın Liberty’nin renkli dünyasında özgür hissetmesini sağlamak sizin elinizde.

Spot ışıklarını üzerlerine çekerek yeteneklerini sergilerken miniklerinizin parlayışını izleyin. Hazine avından yaratıcılığı ateşleyen el sanatlarına kadar heyecan verici etkinliklerin maceralarına atılacaklar. Mini olimpiyatlardan dostça yarışmalara kadar bir dizi seçenekle harekete doyacaklar. Yüz boyama, hikaye anlatma seansları ve sanat projeleriyle miniklerin hayal güçlerini uçurmaya teşvik ediyoruz. Çocuklarınız burada her şey olabilirler ama  en çok özgür olacaklar!

Liberty Hotels Cocuklar Card
Liberty Hotels Cocuklar Card2
  • Liberty Lykia Cocuk Plaji Banner

Çocuklar Sahnede

Her hafta miniklerimizin katılımı ile bir çocuk gösterisi yapılmaktadır. İki gün, birer saatlik provalar sonunda, kostüm ve makyajlar ile sahne alan çocuklar ailelere akşam gösterisini sunuyor.

Aktivite ve Aksiyonlar

Ücretsiz aktivite ve aksiyonlar hazinesi: Okçuluk, judo, karate, futbol, basketbol, havuz oyunları, su topu, vahşi batı aksiyonu, pizza aksiyonu, hazine avı, korsan aksiyonu, bingo, dart, mini golf, yüz boyama, olimpik oyunlar, origami, canavar avı, müzikli oyunlar, çocuk diskosu, yetenek gösterisi, dinozor aksiyonu, moda gösterisi ve daha fazlası.
Ücretli aktiviteler: El işi atölye, su sporları ve tekne turları.

Bebek Kulübü

06 ay – 3 yaş arası için açık alan kulübümüz ile sabahları, öğleden sonraları ve akşamları ücretsiz bebek bakımı sunuyoruz. Bebeğin değişimi, parmak boyama, yumuşak oyuncaklar ve renklendirme gibi aktiviteler, hizmet ve aktivitelerimiz arasında yer almaktadır.

Liberty Fabay Çocuk Kulübü1
Liberty Hotels Cocuk Card2