Rezervasyon

Kutlama

Her an renkli bir hazine gibi kutlanmaya değerdir; onları unutulmaz kılın! Liberty Lara, istediğiniz gibi bir kutlama için uğrak noktanız olacak. Hayatınızın en önemli günü burada eşsiz bir deneyim ile taçlanacak. 

  • Liberty Lykia Kutlama Banner2
  • Liberty Lykia Kutlama Banner3

Düğün

Düğün gecenizi unutulmaz kılacak eşsiz ortamı dilediğiniz gibi seçerek, rüyanızı yaşayın. Panoramik bir Akdeniz manzarasına sahip muhteşem plajda, seçkin ve özel tasarımlı balo salonlarında veya deniz ile yeşili buluşturarak kır düğünü imkanı sunan alanlarımızda yada sonsuzluğa uzanan hissi veren havuzumuzda; mutluluğunuzu tam istediğiniz gibi taçlandırın. Şık ve zarif tasarımlı mekanların yanı sıra; usta aşçıların hazırladığı enfes ikramlar, atıştırmalıklar ve menülerle en mutlu gününüze lezzet katın.

Detaylı Bilgi
Düğün Gelin Damat Detaylı 2X
Kutlama Düğün Genel Çekim 2X

Panoramik bir Akdeniz manzarasına sahip muhteşem plajda, seçkin ve özel tasarımlı balo salonlarında veya deniz ile yeşili buluşturarak kır düğünü imkanı sunan alanlarımızda yada sonsuzluğa uzanan hissi veren havuzumuzda ; mutluluğunuzu tam istediğiniz gibi taçlandırın. Şık ve zarif tasarımlı mekanların yanı sıra; usta aşçıların hazırladığı enfes ikramlar, atıştırmalıklar ve menülerle en mutlu gününüze lezzet katın.

  • Liberty Lykia Kutlama Last Card
Sizi Arayalım

Bilgi almak için bizi arayın

Size yardımcı olabilmemiz için temsilcimizle konuşun.

444 4 388


Bize e-posta gönderin

Salonların uygunluğu hakkında bilgilendirme yapalım.

info@libertyhotels.com