Rezervasyon

Spa & Wellbeing

Sadece yetişkinlere özel bir deneyimle şifalı maden sularının sizi saran sıcaklığını hissedin.

  • Liberty Adults Only Spa Banner

Dinler Bahçesi

Liberty Lykia Adults Only'nin Dinler Bahçesi, Uzakdoğu'nun jenerasyonlar boyunca devredilen geleneksel ritüelleri ve etkileyici mimarisi ile ruhunuzu ve deneyiminizi zenginleştiriyor. Deniz manzaralı pavilyonlarda, doğanın eşsiz sesleri eşliğinde masajın tadını çıkarabilir veya orman ve dağ manzaralı Thai odalarında rahatlayabilirsiniz.

Liberty Adults Only Spa Card
Liberty Adults Only Spa Card2
  • Liberty Adults Only Spa Card3

Spa Merkezimiz, selülit tedavisi ve tam vücut rahatlaması da dahil olmak üzere birçok fayda sağlayan geleneksel ve teknolojik uygulamaları bir araya getiriyor. Türk hamamında köpük ile yapılan geleneksel bakımlardan, deniz manzaralı saunalarda sıcak bir dinlenmeye kadar pek çok seçenek sunulmaktadır. Cilt bakımı, incelme ve sıkılaşma programlarıyla birlikte, egzotik bitkisel içeriklerle hazırlanan Panpuri bakımlarını ve klasik masajları da deneyimleyebilirsiniz. Dinler Bahçesi Spa Merkezi, sadece bedeninizi değil ruhunuzu da yenileyen özel bir kaçamak sunar.

  • Liberty Adults Only Spa Turk Hamami Card

Türk Hamamı

Özenle tasarlanmış Türk Hamamı, sizi Anadolu kültürünün zenginlikleriyle buluşturuyor. Bu özel mekanda, egzotik aromaların ve hafif buharın sizi sararak, sultanlar zamanında bir yolculuğa çıkarıyor. Geleneksel göbek taşında, uzman hamam terapistimiz cildinizi keseleme işlemiyle tazelerken, artan kan dolaşımı ile kas ağrılarınızdan arındırıyor.

KEŞFET
  • Liberty Adults Only Spa Masaj Card

Masaj

Sadece bedeniniz değil, ruhunuz da bu masajın sunduğu huzurla yeniden canlanacak.

KEŞFET
  • Liberty Adults Only Spa Spa Card

SPA

Kendinizi tazelenmiş ve yenilenmiş hissetmenizi sağlayacak bu mükemmel kaçışla bedeninizi ve ruhunuzu şımartın. 

KEŞFET
  • Liberty Adults Only Spa Le Tone Card

La-Stone Terapi

Eski Kızılderili iyileştirme metotlarından ilham alınarak oluşturulmuş La-Stone Terapisi ile derinlemesine bir rahatlama deneyimi yaşayın. Uzman terapistlerimiz, sıcak bazalt ve soğuk mermer taşlarını vücudun enerji noktalarına yerleştirerek, yoğun bir masaj uygulaması gerçekleştirir. Bu teknik, kan dolaşımını artırarak inatçı gerginlikleri çözer. Seansın sonunda vücudunuzda ve zihninizde harika, derin bir huzur ve ahenk hissedeceksiniz.