Rezervasyon

Masaj

Eski çağlardan beri uygulanan bu özel teknik, enerji akışınızı optimize eder ve kaslarınızın rahatlamasını sağlar.

 • Liberty Adults Only Spa Masaj Banner

Masaj

Eski çağlardan beri uygulanan bu özel teknik, enerji akışınızı optimize eder ve kaslarınızın rahatlamasını sağlar.

Diğer SPA Uygulamalarımız

 • Liberty Adults Only Masaj Geleneksel

  Sanitas Klasik Masajı

  Sanitas klasik masajı ile tüm kaslarınızın rahatlamasını hissedin. Hassas ama kararlı dokunuşlarla derinlemesine bir rahatlama sunan bu masaj, kan dolaşımını düzenler ve tüm kas gerilimlerinizi azaltır. Sadece bedeniniz değil, ruhunuz da bu masajın sunduğu huzurla yeniden canlanacak.

  • Liberty Adults Only Masaj Ayurveda

   Ayurveda

   Eski Hint sağlık ve refah geleneklerinden ilham alarak, Liberty Lykia Adults Only'da sunulan Ayurveda, dinlenme ve yenilenme arasında mükemmel bir denge kurar. 5000 yıldan fazla bir süre boyunca mükemmelleştirilen bu holistik iyileştirme ritüeli, bedeni, ruhu ve bilinci uyum içinde hizalama üzerine odaklanmaktadır. Deneyimli terapistlerimiz, aromatik esansiyel yağlar kullanarak hem canlandırıcı hem de derinlemesine sakinleştirici tedaviler uygular. Uyumlu müzik eşliğinde bu terapi, sizi içsel huzurun derinliklerine taşır.

   • Liberty Adults Only Masaj Sanitas

    Geleneksel Bali Masajı

    Bali'nin eşsiz doğasından ilham alan bu özel masaj, vücudunuzu ve ruhunuzu tazeler. Yağsız uygulanan bu teknikte, terapistlerimiz vücuttaki enerji noktalarını uyandırarak dolaşımı teşvik eder. Üzerinizdeki giysilerle, futon yatağında rahat bir şekilde yatarken, deneyimli terapistlerimiz vücudunuzun her bölümünde enerji akışını artırır. Yumuşak dokunuşları ve enerji noktalarına yapılan baskılar ile hem bedenen hem de zihnen derin bir rahatlama sağlar. Vücudunuzun enerji dengesini restore ederken, zihninizi de yeniler. Eşsiz Bali masajıyla stresten arınmış, tazelenmiş ve enerjik hissedeceksiniz.

    • Liberty Adults Only Thai Masaji Card

     Thai Masajı

     Usta terapistlerimizin uygulayacağı Thai Masajı ile stresinizden ve kas ağrılarınızdan kurtulun. Bu, tüm vücudunuzda esnetme teknikleriyle desteklenen kadim ve geleneksel bir masaj sanatıdır. Eski çağlardan beri uygulanan bu özel teknik, enerji akışınızı optimize eder ve kaslarınızın rahatlamasını sağlar.