Rezervasyon

Toplantı & Organizasyon

Liberty Lykia Kongre Merkezi, doğayla mükemmel bir uyum içinde tasarlandı.

Cam mimarinin benimsendiği konsepti ile, deniz, orman ve dağ manzaralarını içine alarak nefes alan bir atmosfer sunan bu eşsiz mekân, değerli düşünürlerin, sanatçıların, şairlerin ve bilim insanlarının isimlerini taşıyan kongre ve toplantı salonlarına ev sahipliği yapıyor.

 • Liberty Lykia Toplanti Ve Organizasyon Banner

Modern teknoloji ile donatılmış bu salonlarda gerçekleştireceğiniz etkinlikler teknolojiyle birleşerek en üst düzeyde toplantı deneyimi sunuyor.

 • Liberty Lykia Toplanti Organizasyon Mevlana Salonu Card

  Mevlana Salon

  Liberty Lykia

  Liberty Lykia Kongre Merkezi'nin en büyük salonu olan Mevlana Salonu, genişliği ve donanımıyla öne çıkıyor. 1000 kişiye kadar konuğu ağırlayabilen kapasitesiyle büyük etkinlikler ve toplantılar için mükemmel bir seçenektir. Teknolojik altyapısı ve ferah yapısı ile her türlü etkinliğinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmenize olanak tanır. Özel etkinlikler, konferanslar veya büyük toplantılar için ideal bir mekan sunarak unutulmaz bir deneyim yaşatır.

  • Liberty Lykia Toplanti Organizasyon Yunus Emre Salonu Card

   Yunus Emre Salon

   Liberty Lykia

   Yunus Emre Salonu, nefes kesici bir dağ, deniz ve orman manzarasına sahip Liberty Lykia Kongre Merkezi’nde bulunan en büyük ikinci bölünebilir salondur ve etkinliğiniz için sizlere profesyonel ve son teknoloji bir ortam sunar. Çeşitli oturma düzenlerini destekleyen salonumuz, mükemmel bir deneyim sunmak için ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde hazırlanırken tek yapacağınız rahatlayıp sunumunuza odaklanmak.

   Bilgi almak için bizi arayın

   Size yardımcı olabilmemiz için temsilcimizle konuşun.

   444 4 388


   Bize e-posta gönderin

   Salonların uygunluğu hakkında bilgilendirme yapalım.

   info@libertyhotels.com
   Sizi Arayalım