Rezervasyon

Çocukların Masalsı Dünyası: Çocuk Cenneti

Her yaş grubundan çocuklar için özel olarak tasarlanmış çocuk cennetinde, birbirinden eğlenceli aktiviteler ve hizmetlerle dolu alanlarda tatilin tadını çıkarmak çok heyecanlı olacak. Çocuklarınız için benzersiz bir deneyim vadeden bu muazzam dünyada özgürlüğün ve eğlencenin hükümdarlığı başlıyor! 

  • Liberty Lykia Cocuk Dunyasi Banner

Liberty Lykia'da, 22.000 m²'lik geniş bir alanda, çocuklarınızla birlikte eğlencenin doruklarına çıkacağınız bir hikaye başlıyor. Adeta bir Çocuk Cenneti olan bu alanda, kum plajları ve parkları, 3'ü ısıtmalı 8 su havuzu, 18 farklı su kaydırağı, oyun parkları, tahterevalli, tırmanış ağları, salıncaklar, basketbol ve futbol sahaları, gizli mağaralar, hazine adası ve "Korsan Ormanı" gibi birbirinden renkli aktiviteler bulunuyor.

Ayrıca, sanatsever minikler için özel Amfi Tiyatro, sanat ve el işi bölümü gibi alanlar da onları bekliyor. Bu masalsı cennette çocuklarınızla birlikte yaşayacağınız her an, özel bir hikayenin sayfalarını aralamak gibi.

Liberty Lykia Cocuk Dunyasi Card
Liberty Lykia Cocuk Dunyasi Card2
  • Liberty Lykia Cocuk Dunyasi Card3

Çocuklar Sahnede

Ve perde aralanıyor, ışıklar açılıyor ve sahnede çocuklarınızın içindeki yıldız parlıyor. Liberty Lykia, çocuklarınızın yaratıcılığına ışık tutan bu eşsiz sahne deneyiminde, tatilinizi bir şova dönüştürüyor. Eğlenceli tiyatro dersleri, çocuklarınızın sanatla tanışmasını sağlarken, haftalık akşam tiyatromuzda gerçekleşen gösteriyle çocuklarınız sahnenin büyülü perdelerini aralıyor.

  • Liberty Lykia Cocuk Dunyasi Card4

Aktivite ve Aksiyonlar

Liberty Lykia’da, çocukları ve aileleri unutulmaz bir tatil deneyimiyle buluşturuyoruz. Çocuklar için ince ince düşünülmüş tüm detaylar, çocuğunuzdan önce sizin kalbinizi fethedecek. Minik misafirlerimiz, okçuluk, Uzak Doğu sporları, futbol, basketbol, dart, mini golf gibi sporlar; hazine ve canavar avı, korsancılık, bingo, yüz boyama, origami ve daha pek ücretsiz spor ve aktivitelerde keyifle oyun oynarken, hem öğrenecek hem eğlenecek hem de pek çok yeni arkadaş edinmenin heyecanını yaşayacak. Çocuklarınız eğlendirici, eğitici aktiviteler yapmanın verdiği yoğun keyfi yaşarken siz bu keyifli anların tadını çıkarın.  

  • Liberty Lykia Bebek Kulubu

Bebek Kulübü

Liberty Lykia, minik misafirlerimizin gülücükleri için özel olarak tasarlanmış kulübümüzde, 6 ay - 3 yaş arasındaki bebeklerinizi ağırlıyoruz. Sabah, öğleden sonra ve akşam olmak üzere günün her anında ücretsiz bebek bakım hizmetimizle, siz ebeveynlere özgürce tatilin keyfini çıkarma fırsatı sunuyoruz.

  • Liberty Lykia Plaj Card

Çocuk Plajı

Liberty Lykia, dünyanın ilk Çocuk Plajı'nda, doğal kaya ve taşların büyülü dokunuşuyla yazılan bir hikayenin kapılarını aralıyor. Dalga kıranının eşsiz mimarisi, çocuklara ve bebeklere özel bu masalı tamamlıyor. Şezlonglar, şemsiyeler, oyuncak değişim sandığı, çocuk barı, duşlar ve kum plajı gibi özenle seçilmiş detaylarla donatılmış bu eşsiz plaj, çocuklarınızla birlikte geçireceğiniz güvenli ve huzurlu bir tatilin başlangıcı. Liberty Lykia, ailelerle birlikte yazdığı bu özel hikayede, çocukların gülücükleriyle dolu anılarına dokunuyor.