Rezervasyon
  • Liberty Adults Only Ucretsiz Aktiviteler Yoga Card

Aerobik Aktiviteleri

Yoga

Liberty Lykia Adults Only'de, günlük yaşamın stresinden uzaklaşmak ve tatilinizin her anından huzur dolu bir şekilde yararlanmak için size özel yoga seansları sunmaktayız. Deneyimli yoga eğitmenlerimizin eşliğinde, çam ağaçlarının gölgesinde, denizin hafif dalgalarının melodi eşliğinde yoga yapma olanağını yakalayın. İster ilk kez yoga yapacak olun, ister deneyimli bir yogi olun; Liberty Lykia Adults Only'nin sakin ve huzurlu atmosferinde içsel huzurunuzu ve beden dengenizi bulacaksınız. 

Pilates

Lykia Adults Only’de hem bedeniniz hem ruhunuz dinlensin! Profesyonel eğitmenler eşliğinde, nefes alışınızla adeta dans eden pilates hareketleriyle tanışın. Doğanın kucağında, Liberty Lykia Adults Only'nın huzur dolu atmosferinde, sağlıklı bir yaşama adım atın.

Aerobik Aktiviteleri

Step-Aerobic

Ritmin sesiyle forma adım atın. Step Aerobik derslerinde kaslarınızı geliştirebilir, kardiyovasküler kondisyonunuzu artırabilir  veya  eğlenceli vakit geçirerek kalori yakabilirsiniz. Deniz manzarası ve deneyimli eğitmenlerin eşliğinde güne sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Streching

Liberty Lykia Adults Only'de, kaslarınızı esnetmek ve bedeninizi canlandırmak için düzenlenen özel Stretching derslerine katılabilirsiniz. Bu dersler, günün stresini azaltmak ve enerjinizi tazelemek için mükemmel bir yol sunar. Belirli kas gruplarını hedef alarak, kaslarınızın esnekliğini ve işlevselliğini arttırın. Profesyonel eğitmenlerimiz ile, rahatlatıcı müzik eşliğinde sakinleştirici ve yenileyici bu aktiviteye katılın.

Flexi Bar

Flexi barda esneme hareketleri yaparak kas gruplarınızı gevşetmek ve vücudunuzdaki enerjiyi boşaltmak, tatilde vücut sağlığınızı korumanın ideal bir yolu. Flexi bar grup egzersizlerine katılarak zihin-beden bağlantınızı geliştirebilirsiniz.

X-Co

Farklı kas gruplarının geliştiğini hissedeceğiniz bu X-CO dersi 600 gram ağırlığındaki bu makinenin vücudunuz üzerindeki etkisi büyük olacaktır. Tatilinizde dinç hissetmek için eğitmenlerimizin rehberliğinde fitness derslerinden farklı bu aktiviteyi deneyimleyebilirsiniz.

Body Work Out

Liberty Lykia Adults Only, tatilde fit kalmak isteyenler veya rutin spor alışkanlarından vazgeçmeyenler  için kapsamlı bir fitness deneyimi sunuyor. Modern fitness merkezimizde kardiyo, kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarını bir araya getiren özel vücut çalışma derslerimizle tanışın! Hem vücut ağırlığınızı kullanarak hem de dambıl, bar gibi aletlerle yapacağınız antremanlarda enerjinizi yükseltip gününüze dinç bir başlangıç yapabilirsiniz.