Rezervasyon

Toplantı ve Organizasyon

Kongre ve toplantılarınıza modern teknolojinin eşlik ettiği bir deneyim yaşayın. Liberty Kuşadası'nın mükemmel hizmet sunan toplantı salonlarında, iş dünyasındaki başarıyı garanti altına alın. 

 • Liberty Kusadasi Toplanti Banner (1)

Toplantılarınızı etkileyici bir atmosferde düzenleyerek, konforlu bir ortamda verimliliğinizi artırın.

 

 

 

 • Liberty Kusadasi Myra Card

  Kaleiçi Salonu

  Liberty Golf & Resort Kuşadası

  Kaleiçi Salonu, iş hayatınızı eşsiz bir deneyimle birleştiriyor. Akdeniz'in huzur veren yeşilliği ve sonsuz maviliği, toplantı molalarınızı daha özel kılıyor. Ayrıca, taleplerinize göre  hazırlanan farklı ve yaratıcı menüler, Kaleiçi Salonu'nda damağınıza hitap ederek iş atmosferinizi daha keyifli hale getiriyor.

  180 m²

  • Liberty Kusadasi Agora Card

   Küçük Ada Salonu

   Liberty Golf & Resort Kuşadası

   Küçük Ada Salonu, özel etkinliklerinizi unutulmaz kılmak üzere tasarlanmış modern ve teknolojik ekipmanlarla donatılmış bir mekan sunuyor. Geniş ve konforlu alanıyla Küçük Ada Salonu, etkinliğinizi istediğiniz şekilde tasarlamanız için ideal bir seçenek sağlar. Profesyonel ekibimiz, etkinliğinizin her aşamasında size destek olacak ve özel anlarınızı Liberty Kuşadası'nın profesyonel atmosferinde yaşamanızı sağlayacak. 

   180 m²

   • Liberty Kusadasi Panion Card

    Kuşadası Salonu

    Liberty Golf & Resort Kuşadası

    Konferans, kurumsal etkinlikler ve özel günleriniz için özenle tasarlanan Kuşadası Salonu, kurumsal ve sosyal ihtiyaçları karşılayan detaylı bir planlama ile şekillendirildi. Bu mekânda, iş organizasyonlarından özel gün kutlamalarına ve davetlere kadar geniş bir yelpazede etkinlik düzenlemenin eşsiz keyfini yaşayın. Kuşadası Salonu, her türlü organizasyonunuzu kusursuz bir atmosferde gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor.

    720 m²

    • Liberty Kusadasi Teos Card

     Kurşunlu Salonu

     Liberty Golf & Resort Kuşadası

     Kurşunlu Salonu, sadece iş dünyasına değil, aynı zamanda hayatınızdaki özel anlara da mükemmel bir ev sahipliği yapıyor. Ege'nin benzersiz güzellikleri, Kurşunlu Salonu'nda gerçekleşen toplantılarınıza ve özel etkinliklerinize eşlik ediyor. Teos Salonu'nun sıcak atmosferi ve özel tasarımı, her anınıza ayrıcalık katıyor. 

     80 m²

     Bilgi almak için bizi arayın

     Size yardımcı olabilmemiz için temsilcimizle konuşun.

     444 4 388


     Bize e-posta gönderin

     Salonların uygunluğu hakkında bilgilendirme yapalım.

     reservations@libertykusadasi.com
     Sizi Arayalım