Rezervasyon

Toplantı & Organizasyon

İster küçük bir yönetim kurulu toplantısı ister büyük bir konferans planlıyor olun, Liberty Fabay ihtiyaçlarınızı karşılayacak mükemmel salonlara sahip. Üretkenliğiniz için toplantı odalarında en son teknoloji ile desteklenen tüm olanaklar mevcut. Fikirlerinizi özgür kılın!

 • Liberty Fabay Toplanti Salonu Banner

Toplantı odalarında en son teknoloji ile desteklenen üretkenliğiniz için tüm olanaklar mevcut. İster tatil ister iş sürecinde Liberty’de her şekilde özgür hissetmek mümkün.

 • Liberty Fabay Toplanti Salonu Card3

  Konferans Salonu

  Liberty Fabay

  Unutulmaz bir tatilin yanı sıra, toplantılarınızı 330 m²'lik donanımlı salonumuzda en verimli ve etkili şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir deneyim sizi bekliyor.  Teknolojik detaylar ve toplantı gereçlerinin tüm ayrıcalıklarını kullanarak, iş dünyasının hızına ayak uydurun. Liberty Fabay, iş ve keyifin mükemmel bir denge içinde bir araya geldiği özel bir ortam sunuyor. Sizi, verimliliği ve tatil huzurunu bir arada yaşamaya davet ediyoruz.

  Teknik Ekipmanlar: Barkovizyon, Tepegöz, Perde, TV / Video, DVD / VCD, CD Çalar, Sabit ve Telsiz Mikrofon, Ses - Işık sistemleri, Flipchart, Kürsü ve İnternet bağlantısı bulunmaktadır.

  İkramlar: Kahve molası sırasında çay, kahve ve zengin kurabiye çeşitleri.

  • Liberty Fabay Toplanti Salonu 1 Card

   Toplantı Salonu 1

   Liberty Fabay

   Liberty Fabay' daki 39 m²'lik toplantı salonu, küçük çaplı toplantılarınız için ideal bir atmosfer sunmaktadır. Bu salonda, toplantılarınızı daha rahat ve sıcak bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Modern donanım ve konforlu düzenleme ile bu özel salonda, işlerinizi sakin ve verimli bir şekilde tamamlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

   Max kapasite 26 kişidir.

   • Liberty Fabay Toplanti Salonu Card

    Toplantı Salonu 2

    Liberty Fabay

    39 m²'lik toplantı salonumuz, tiyatro düzeninde 35 kişilik kapasitesi ile küçük çaplı toplantılarınız için şık bir atmosfer sunuyor. Toplantılarınızı bu sıcak ve konforlu ortamda gerçekleştirerek, verimli ve başarılı projelere imza atmanın keyfini çıkarın.

    Bilgi almak için bizi arayın

    Size yardımcı olabilmemiz için temsilcimizle konuşun.

    444 4 388


    Bize e-posta gönderin

    Salonların uygunluğu hakkında bilgilendirme yapalım.

    info@libertyhotels.com
    Sizi Arayalım