Rezervasyon

Masaj

Ruhunuza huzur verecek eşsiz bir rahatlama deneyimi.

  • Liberty Lykia Masaj Bannerm

Ayurveda

5000 yılı aşan bir geçmişe sahip ve eski Hint şifa ritüellerine dayanan Ayurveda masajında egzotik esansiyel yağlarla yapılan masaj sonrasında bu deneyime eşlik eden müzikle kendinizi mükemmel bir şekilde rahatlamış hissedeceksiniz.

Diğer SPA Uygulamalarımız

Liberty Lykia Spa Klasik Masaji

Klasik Masaj

Tüm kaslarınıza ve vücudunuza yetenekli terapistlerimizin ellerinden hassas ama sert dokunuşlarla masaj yapılırken rahatlayın: Bu masaj kan akışını düzenler ve tüm kas ağrılarını rahatlatır.

Liberty Lykia Spa Geleneksel Masaji

Geleneksel Bali Masajı

Terapistimiz vücudunuza özel ve doğal yağlar dökerken, gerekli vuruşlar ve germe hareketleriyle uygulandığında kendinizi son derece rahatlamış hissedeceğiniz bir masaj sizi bekliyor. Bu masaj, tüm iç sistemlerinizi uyumlu hale getirmeyi amaçlar ve dikkatli ama sert dokunuşlarla yapılır.

Liberty Lykia Spa Mandara Masaji2

Mandara Masajı

Mandara, iki yetenekli uzman tarafından iki farklı antik Bali masaj tekniğinin bir arada aynı anda uygulaması ile yapılan rahatlatıcı bir masaj. Bu masaj da tıpkı Bali masajı gibi Endonezya'nın "Bali" bölgesinden gelmektedir.

Liberty Lykia Spa Masaj Derin Asya Masaji

Derin Asya Masajı

Bali masajının daha fazla basınç kullanılarak yapılan bu formunda,  yetenekli terapistlerimizin vücudunuzun çeşitli stres noktalarına baskı uygulayarak yapacağı masaj sonrasında kendinizi daha da rahatlamış hissedeceksiniz.

Liberty Lykia Spa Tai Masaji2

Thai Masajı

Yetenekli terapistlerimiz tarafından uygulanan Thai Masajı ile stres ve adele ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu, tüm vücudunuza germe teknikleri uygulanarak daha da güçlendirilmiş eski, geleneksel bir masaj sanatıdır.

Liberty Lykia Spa La Stone Card

La-Stone Terapi

Geleneksel Kızılderili şifa tekniklerini kullanan yetenekli terapistlerimizle beden ve zihin ağrılarınızdan kurtulun. Sıcak bazalt ve soğuk mermer taşlar, terapistlerimizin masajlarıyla birlikte vücudunuzdaki belirli noktalara yerleştirildikçe, kan akışının dolaşımına yardımcı olacak, şifa sağlayacak ve enerjinizin vücudunuzdaki döngüsünü iyileştirecektir.